توضیحات

 

 

ــــ  لطفاً قبل از تکمیل فرم سفارش آنلاین، انواع پکیج ها با دقت مطالعه فرموده و با توجه به مشخصات پکیج ها و نیاز حود،پکیج مورد نظر را انخاب فرمایید.

 

 

ــــ  چنانچه پکیج نمایشی یا پایه را انتخاب نمودید و پس از مدتی تصمیم به ارتقاء سایت خود و خرید پکیج پیشرفته را داشتید فقط کافی است مابه التفاوت هزینه پکیج را پرداخت نمایید و هزینه پرداخت شده قبلی در نظر گرفته خواهد شد.

 

 

ــــ  وارد نمودن کد پستی و کد ملی یا سایر گزینه ها با دقت اعمال شود زیرا ثبت سایت شما نوط به تکمیل فرم سفارش آنلاین می باشد.

 

 

ــــ  با مراجعه به کانون طلوع و انجام مشاوره رایگان با کازشناسان واحد سایت می توانید از کلیه مراحل ثبت و خرید سایت خود مطلع شوید.

 

 

ــــ  جهت بهره مندی از تخفیف 20 درصدی برای ایجاد سایت خود کافی است اگر کد اشتراک با چاپخانه در امور چاپی را دارید در فرم سفارش آنلاین آن را وارد نمایید.

 

 

ــــ  بااستفاده از قالب های آماده برای پرداخت هزینه و ایجاد سایت شما مقرون به صرفه خواهد بود و چنانچه تمایل به تناسب رنگبندی بین کارهای چاپی خود  وسایتتان داشته باشید، می توانید این هدف را پیاده سازی نمایید.

 

 

ــــ  چنانچه در گذشته و یا جایی دیگر دامنه ای را ثبت نموده باشید ، می توانید سایت خود را از کانون طلوع با همان دامنه خریداری نمایید و نیازی به ثبت دامنه جدید نمی باشد.

 

 

ــــ  در صورتی که تمایل به استفاده از قالب های آماده و یا پکیج های قید شده را نداشتید کافی است بعد از تجزیه و تحلیل سایت و مطالب مورد نیاز شما توسط کارشناسان سایت طلوع ، صاحب سایت خود شوید.

[title]

[title]